KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10656612

nr 1065 6612

Etsning

Oidentifierad konstnär, Herrgård, signerad -86, 2/40, motivet: 33x39

Utrop:

400 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 20:08:03